JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 40000 LEKE PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

 • 390€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji,

Details

 • Price: 390€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1 , KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET, MOBILIM BASHKEKOHOR .
📍PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI
📐 80 m2
⬆ KATI 5 ME ASHENSOR
🏙 PALLAT I RI

CMIMI: 40.000 LEKE

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS