JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 45000 LEKE MYSLYM SHYRI

 • 440€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise,

Details

 • Price: 440€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
⏺1+1
⚪ E MOBILUAR
📍RR.MYSLYM SHYRI
📐75M2
⬆ KATI 4
🌆VILE 4 KATESHE  / TE PERFSHIRA NE CMIM JANE UJI DHE INTERNETI
CMIMI 45.000 LEKE
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS