JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 450 EURO XHAMLLIK

 • 450€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma,

Details

 • Price: 450€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
⚪ 1+1 E MOBILUAR
⚪1 TUALET
📍RRUGA TONIN ARAPI NJESIA BASHKIAKE NMR 3
📐75M2
⬆ KATI 1
🏙VILE 4 KATESHE HYRJA E SAPO INVESTUAR CDO GJE E RE (DISPONON VEND PARKIMI) TUALET ME HAPSIRE TE MADHE DHE SOXHORNO

CMIMI 450€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS