JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 400 EURO TE 21 DHJETORI

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Price: 400€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 1+1 ME 1 TUALET
📍 21 DHJETORI , SHKOLLA SABAUDIN GABRANI
📐 55 M2 NETO
⬆ KATI 4
🏙PALLAT EKZISTUES PA ASHENSOR
📄ME HIPOTEK
E RESTAURUAR DHE E MOBILUAR

CMIMI: 400€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS