JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 400 EURO RRUGA E BARRIKADAVE

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,

Details

 • Price: 400€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
⏺1+1
⚪ BOSH
📍RR.BARRIKADAVE
📐50M2
⬆ KATI 4
🏙 PALLAT EKZISTUES I PERSHTATSHEM PER ZYRE DHE BANIM

CMIMI 400€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS