Jepet me QERA ambjent tregtar për ZYRA te Unaza Re (Xhamia) – afer Oasis dhe River Residence

  • 1.100€
, Rruga Feizi Himzo

Details

  • Price: 1.100€
  • Size: 190 m²
  • Bathrooms: 2
  • Type: ambjent biznesi, zyre
  • Status: qera
  • Kati: 5

Description

Jepet me QERA ambjent tregtar për ZYRA te Unaza Re (Xhamia) – afer Oasis dhe River Residence

-Godinë private me ashensor dhe hapësirë për 4 poste parkimi
-Jepet për herë të parë me qira
-Hapësirë e bollshme me sipërfaqe të rregullt, investuar me tavanë të varur e sposte
-Orjentim dhe kat perfekt, ndricim natyral në cdo orar gjatë ditës
-I përshtatshëm për zyra me funksione të ndryshme
-Nuk preferohen Call-Center
-Cmimi: 6 euro/m2

Kontaktoni zyrën HABITAT për më shumë informacion: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-20.00

  • Address Rruga Feizi Himzo
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat