Jepet me qera ambjent për zyra, Bllok, Tiranë

 • 2.000€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 156 m²
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Jepet me qera ambjent për zyra, Bllok, Tiranë. Ndodhet në një nga zonat elitare dhe të kërkuara për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit.

Ambjenti ka sipërfaqe 156 m2 dhe është i organizuar në 3 ambjente të mëdha, korridor, 2 tualete. Ndodhet në katin e dytë të një pallati. Cmimi 2000 euro muaj, i diskutueshem për kontrata mbi 2 vite.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355697529619

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting