JEPET ME QERA AMBJENT PER ESTETIKE 40M2 400 EURO BLLOK

 • 400€
5 Blloku,

Details

 • Price: 400€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT PER ESTETIKE ME QERA
(1 ambjent per qender estetike dhe 1 ambjent per punimim e qerpikeve dhe extesion)
⚪ E MOBILUAR
📍PETRO NINI RRUGA SAMI FRASHERII
📐40M2
⬆ KATI 0
BUZE RRUGE
🏙PALLAT I RI

CMIMI : 400 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Cel. : 0698942059

 

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS