JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL TEK MEDRESEJA! 2,800 € /Muaj

 • 2.800€
, Rruga e Dibrës

Details

 • Price: 2.800€
 • Size: 282 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Per qera ambjent komercial ne zonen e Medresese

Siperfaqe totale prej 282m2 e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri prane rruges kryesore.
Open Space dhe i pershtatshme per magazina ose sherbime te ndryshme biznesi.
Lartesia e ambjentit eshte 3.1 m

Adresa: Medreseja
DOKUMENTACION: KA HIPOTEKE
ID e Pronës : Impact90065
Per me shume informacione, na kontaktoni.
+355686039100
 • Address Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact