JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL BUZE RRUGE 280M2 SHESHII WILLSON

 • 7.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson,

Details

 • Price: 7.000€
 • Size: 280 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QERA
◽ KATI 0 dhe KATI +1 , BUZE RRUGES KRYESORE , VETRATE XHAMI
📍SHESHI WILLSON PRANE VESA CENTER
📐 280 m2
⬆ 2 AMBJENTET OPEN SPACE , LIDHEN ME SHKALLE TE BRENDSHME
🏙 PALLAT I RI

CMIMI: 7000 EURO NETO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS