JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 500 M2 1000 EURO PASKUQAN

 • 1.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan,

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
◽ BOSH
☑ 4 TUALET
📍 PASKUQAN/ RRUGA LAZE FERRA
📐 500 M2
⬆ KATI 3 & 4
🌃GODINE 4 KATESHE AMBJENT I HAPUR, LARTESIA 3M, TUALET SECILI KATE DHE 2 TUALETE JASHTE, PARKIM 24H I PERFSHIRE, E RRETHUAT ME KANGJELLA, OBORRI I SHTRRUAR, UJE 24h, LINJE 3 FAZORE, IDEALE PER RROBAQPSI KU 2 KATET E PARA JANE AKTUALISHT RROBAQEPSI. SECILI KATE, 250 M2, I PERSHTATSHEM PER KOPESHT, ZYRA etj, 2 HYRJE DALJE SECILI KAT . ME SISTEM ALARMI

CMIMI: 1000 €

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS