JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 200M2 KATI 0 BUZE RRUGE 2500 EURO KOMUNA E PARISIT

 • 2.500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center,

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 200 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

JEPET AMBJENT  ME QERA
📍RRUGA IRFAN TOMINI
📐200M2
 ~ 4.5 M2 E LARTE
⬆ KATI 0 BUZE RRUGE

~ ME FASADE XHAMI

AMBJENTI KA 3 HYRJE NE TOTAL, DHE JEPET BASHKE ME 1 POST PARKIMI

*I PERSHTATSHEM PER SUPERMARKETE, SHOWROOME,KLINIKA,ZYRA,SALLONE,ETJ…

CMIMI 2500€
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS