Jepet me qera ambjent biznesi

 • 2.500€
,

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Ambjent biznesi me qera
kati 1
4 dhoma
ndodhet ne zone me fasilitete gje qe perbejne avantazh
i pershtatshem per tipologji biznesi te ndryshme call center,zyre,klinkie dentare, etj.
per me shume informacion si dhe nje vizite nga afer me kontakto
0694070772

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon