JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 156M2 OPEN SPACE 1200 EURO VASIL SHANTO

 • 1.200€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite,
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite,
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 156 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT ME QERA
1 TUALET
📍VASIL SHANTO
📐156M2
⬆ KATI 0
🏙 NE PALLAT
KA VIZIBILITET NE RRUGE KRYESORE

I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER DHE PER CDO LLOJ BIZNESI

CMIMI : 1200€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS