JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 1330M2 KATI 0 PORCELAN

 • 4.655€
4 Kinostudio / Porcelan,

Details

 • Price: 4.655€
 • Size: 1330 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

JEPET AMBJENT ME QERA
I SAPO INVESTUAR
⚪ BOSH
OPEN SPACE
+ 6 TUALETE
📍STACIONI I FUNDIT I PORCELANIT
📐1330M2
⬆ MIDIS KATI 0 DHE -1
🏙 NE PALLAT

CMIMI 3.5€ M2

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS