JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 125M2 1000 EURO RRUGA E ELBASANIT

 • 1.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit,

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT ME QERA
DUPLEX
◻BOSH
1TUALET
📍RRUGA E ELBASANIT
PRANE MULLIRIT
📐125 M2
⬆ KATI 0 dhe 1
BUZE RRUGE
I PERSHTATSHEM PER CDO BIZNES SI: LOKAL,ZYRA,BUTIK,ETJJ…

CMIMI: 1000 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS