JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 112M2 TEK RRUGA E BARIKADAVE.

 • 600€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barikadave
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barikadave
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 112 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Ambjente Biznesi me qera tek Rr. “Barikadave”, afer gjimnazit Sami Frasheri. Ambjenti ka nje siperfaqe 112 m2 dhe ndodhet ne katin e pare teknik te nje godine biznesi. Ambjenti mund te perdoret per zyra, studio, klinike dentare etj
JEPET ME QERA PER 600 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Rruga e Barikadave
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare