JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 105M2 1000 EURO SHESHI WILLSON

 • 1.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson,

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 105 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT ME QERA
DUBLEX
⚪ BOSH
📍SHESHI WILLSON
PRAN POSTES
JO RRUGE KRYESORE
📐 105 M2
⬆ KATI 0 DHE -1
🏙 PALLAT I RI FASADE XHAMI

I PERSHTATSHEM PER ZYRA, MARKETE , LOKALE,ETJ

CMIMI: 1000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS