JEPET ME QERA AMBJENT 74M2 250 EURO MISTO MAME

 • 250€
6 Yzberisht / Misto Mame,

Details

 • Price: 250€
 • Size: 74 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET BIZNES I NGRITUR
📐74M2
-I PAISUR ME KUZHINE TE CILESISE SE FUNDIT
-ME FAQE WEBSITE FUNKSIONAL DHE PROFESIONAL
-PROFIL AKTIV NE INTAGRAM DHE ME NJE NUMER TE MADH NDJEKESISH
-DATABASE E PLOTE ME KONTAKTET E KLIENTEVE
📍MISTO MAME
SPITLI  AMERIKAN 3
⬆ KATI 0
📄ME HIPOTEKE
🏙 PALLAT I RI
CMIMI I AMBJENTIT : 250€
CMIMI BIZNESIT : 30.000€ SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS