JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 76M2 1500 EURO BUZE RRUGE SHALLVARET

 • 1.500€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise,

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 76 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT ME QERA
OPEN SPACE
1 TUALET
📍KOMPLEKSI TAIWAN
TE SHALLVARET
📐76M2
⬆ KATI 1 BANIM
🏙 NE PALLAT
NE RRUGE KRYESORE

AMBJENTI ME FASAD TE EKSPOZUAR (CORNER) DHE PAMJE PERFEKTE

CMIMI : 1500€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS