JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

  • 800€
, Rruga Sulejman Delvina
qera

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

, Rruga Sulejman Delvina
  • 800€

Details

  • Price: 800€
  • Size: 70 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033400

Description

Jepet me qera ambient biznesi ne buze te rruges “SULEJMAN DELVINA”.
Ambienti eshte i sapo investuar  ne menyre bashkohore.
Hapsira e brendeshme prej 70m2 dhe zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti tregtar.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033400

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate