JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 200M2 PAZARI I RI

 • 1.600€
, PAZARI I RI

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA DUBLEX
📍PAZARI I RI
📐KATI 0 70M2
KATI I PARE 130M2

~ BUZE RRUGES

~ FASADE XHAMI

📄 ME HIPOTEK
⬆KATI 0 DHE 1

CMIMI :1600€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI: DD2

 • Address PAZARI I RI
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS