JEPET ME QERA 1+1 DUBLEX 500 EURO DON BOSKO

 • 500€
9 Don Bosko / Jordan Misja,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
DUBLEX
1+1
E MOBILUAR TOTALISHT
📍DON BOSKO
📐 69 M2
⬆ KATI 1 DHE 2
🏙 PALLAT ME ASHENSOR
ME AMBJENT GATIMI ME VETE

CMIMI 500 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS