JEPET DYQAN ME QIRA TEK SPITALI I PEDIATRISË, TIRANË!

 • 350€
, Rruga Besim Zyma, Spitali QSUT Tirana

Details

 • Price: 350€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355686003001

Description

Ky ambient me sipërfaqe prej 40 m2 ndodhet në katin 0 të një ndërtese pranë Spitalit të Pediatriasë, Tiranë.
Është organizuar në hapësirë të hapur me tualet, dhe është i përshtatshëm për zyra, klinika, dyqane dhe më shumë.

*Çmimi është 350 Euro në muaj.

Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në objekt.

 • Address Rruga Besim Zyma, Spitali QSUT Tirana

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon