JEPET DHOME FRIGORIFERIKE 200 M2 ME QERA TE LIQENI I THATE 1.500 EURO

 • 1.500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 200 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DHOME FRIGORIFERIKE ME QERA
~ 2 DHOME NGRIRES -14*C
~ 1 DHOME FRESKUES
~ 200M2
~ KATI 0
~ 2M E LART
~ 1 TUALET
~ E PASTER SI AMBIENT
~ AMBIENTI KA SHERBY PER PRODUKTE MISHI
~ TEK LIQENI I THATE PRANE HOTEL RADISSON
~ ME KAMERA SIGURIE
~ ME UJE DHE DRITA 24h
~ CMIMI 1.500 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE