JEPET APARTMENT 2+1+BLK ME QERA TE KOPSHTI BOTANIK 600 EURO

 • 600€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTMENT ME QERA
~2+1+BALLKON
~84 M2
~KATI 3
~ME ASHENSOR
~ME ORIENTIM NGA LINDJA
~PAMJE NGA LIQENI
~ZONE E QETE DHE E AKSESUESHME
~E MOBILUAR NE MENYRE LUKSOZE
~KOPSHTI BOTANIK
~CMIMI 600 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE