JEPET APARTAMENT PER BIZNES ME QERA 1+1 NE MYSLYM SHYRI.

 • 1.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet apartament per bisnes 1+1 me qera tek Myslym Shyri. Apartamenti ka nje siperfaqe 76m2 dhe ndodhet ne katin e pare banimi mbi dyqane. Ambjenti eshte bosh i sapo ristrukturuar me parket me punime hidraulike e elektrike exstra etj. Apartamenti eshte i pershtatshem qe te perdoret per zyra, klinik dentare etj.
Apartamenti ndodhet 10 min larg qendres se Tiranes.
JEPET ME QERA PER 1.000 EURO NE MUAJ.
Kodi S-200

 • Address Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare