JEPET APARTAMENT ME QIRA TE LIQENI THATE

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thate
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thate

Details

 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament 1+1 me qira te liqeni thate.
Ndodhet te rruga peti ne nje pallat te ri me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte totalisht i mobiluar.

Per me shume detaje mund te me kontaktoni!

A

 • Address Liqeni i thate
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate