JEPET APARTAMENT ME QIRA TE KODRA E DIELLIT 2

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme apartament 1+1 per qira tek Kodra e Diellit 2, brenda ne rezidence.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Nder zonat me te mira dhe te sigurta te Tiranes.

Per me shume detaje me kontaktoni!

A

 • Address Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate