JEPET APARTAMENT ME QIRA NE FARKE

 • 650€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament me qira 1+1 ne zonen e Farkes.
Ndodhet ne rezidencen Lake Land, nder zonat me te qeta dhe te sigurta.
Eshte ne katin e 2, me pamje te lire dhe ndricim natyral gjithe kohes.
Mobilim luksoz dhe e pabanuar me pare.

Per me shume detaje mund tme kontaktoni!

A

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate