JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KOMPLEKSI PANORAMA!!!

 • 750€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament me qira 2+1 tek kompleksi panorama!

Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri te mire administruar.

Apartamenti organizohet ne nje sallon dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Eshte i investuar ne menyre moderne dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si : kondicioner ne te gjitha dhomat, lavastovilje, lavatrice dhe tharese rrobash.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!!

F

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate