JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+ POST PARKIMI TEK KOMPLEKSI PANORAMA!!!

 • 1.500€
, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament 2+1+ post parkimi me qira tek kompleksi Panorama.

Apartamenti ndodhet tek Rr. Jordan Misja, Kompleksi Panorama.

Organizohet ne sallon me ambient gatimi dhe me ishull, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale eshte bashke me garderobe, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ka cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme per nje jetese shume komode, televizor ne cdo dhome, kondicioner ne cdo dhome, lavastovilje, lavatrice dhe tharese rrobash.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!!!!

F

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate