JEPET APARTAMENT ME QERA NE KATIN 2 TE NJE VILE 3+1 TEK BULEVARDI I RI.

 • 450€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 3+1+1 tek rruga Gjon Mili pran Bulevardit te Ri . Apartamenti ka nje siperfaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje vile private. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht.
JEPET ME QERA PER 450 EURO NE MUAJ.
Kodi S-200

 • Address Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare