JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 PERBALL FONDIT TE ZHVILLIMIT 700 EURO

 • 700€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
3+1+2
~2 TUALETE
~160M2
~KATI 11
~PALLAT I RI
~BOSH
~ME ASHENSOR
~MUND TE PERDORET DHE SI ZYRE
~CMIMI 700 EURO
~RRUGA : PERBALL FONDIT TE ZHVILLIMIT ,PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI
~KONTAKTONI 0676722221
V600

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE