JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1 650 EURO RRUGA E DIBRES

 • 650€
4 Spitali / Allias / Tufine,

Details

 • Price: 650€
 • Size: 178 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHTEPI ME QERA
◽ 3+1
~ 2 TUALETE
📍 RRUGA ”ENVER BEGEJA” PRANE SPITALIT AMERIKAN2
📐 178M2
⬆ KATI 2
🏙 VILE PRIVATE
VEND PARKIMI DHE SISTEM KAMERASH
◻ TOTALISHT E MOBILUAR
JEPET PER FAMILJARE

CMIMI: 650€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI : 0698942059
KODI: DD2

Address

 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS