JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK PAZARI I RI.

 • 1.100€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+2 tek Pazari i Ri. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti
eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi , nje soxhorno bashk me guzhinen, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti eshte ndertim i vitit 2021. Ai ka te gjitha elektro shtepiaket e nevojshme dhe me kondicioner ne cdo dhome. Ne dispozicion te apartamentit eshte edhe nje garazh.
JEPET ME QERA PER 1,100 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare