JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK LIQENI I THATE

 • 1.200€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+2 tek Liqeni i Thate Rezidenca Park Life. Apartamenti ka nje siperfaqe 110m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, shume lux, i pa banuar me pare, i pajisur me pajisjet me te mira elektroshtepiake. Apartamenti ka edhe nje vend parkimi personal.
JEPET ME QERA PER 1.200 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare