JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT.

 • 700€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+2 tek Kodra e Djellit. Apartamenti ka nje siperfaqe 95m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte ndertim i vitit 2024 i pa banuar me pare. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen e gatimit, dy tualete, nje ballkon dhe nje post parkimi. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi ne çdo ambient. Apartamenti ka ndricim te mbrekullushem gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete rezidenciale.
JEPET ME QERA PER 700 EURO NE MUAJ.
Kodi An-200

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare