JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE ASTIR

 • 400€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+2 tualete ne Astir (ne unaze te re). Me nje siperfaqe 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ai eshte i mobiluar totalisht dhe ka 2 ballkone.
JEPET ME QERA 400 EURO NE MUAJ
Kodi ZA–201

 • Address Unaza e Madhe, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare