JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 BALLKONE TE KODRA E DIELLIT 800 EURO

 • 800€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~2+1+2 BALLKONE
~2 TUALETE
~120M2
~KATI 1 BANIM
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~MOBILIM LUKSOZ
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~I INVESTUAR ME DETAJE
~CMIMI 800 EURO
~TE KODRA E DIELLIT,MIDIS ZGJERIMIT 1 DHE 2
~KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE