JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE KOMUN TE PARISIT

 • 1.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera tek Komuna e Parisit 2 +1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhorno super e madhe e ndare ne dy ambjente ndenje , nje guzhin gatimi me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Cdo dhome ka sistem ngrohje ftohje me kondicioner ne cdo dhome. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
JEPET ME QERA PER 1,000 EURO NE MUAJ
Kodi EG-200.

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare