JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE KOMUN TE PARISIT TEK KIKA 2.

 • 870€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 870€

Details

 • Price: 870€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament 2+1 me qera ne Komun te Parisit tek KIKA 2. Apartamenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno plus aneks, nje tualet dhe nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 870 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare