JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE ASTIR.

 • 500€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+1 ne Astir ne rrugen Sabri Preveza. Apartamenti ka një sipërfaqe 99m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga, dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen e gatimit, nje tualet me parabanjo, e nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ
Kodi EG-200

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare