JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 21 DHJETORI

 • 630€
, 21 DHJETORI

Details

 • Price: 630€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1
TOTALISHT E MOBILUAR
KUZHINA DHE AMBJENTI GATIMIT JAN NE PROCES RIMOBILIMI
📍RRUGA”MUHAMET GJOLLESHA”
📐 65M2
⬆ Kati 1
🏙 PALLAT EKZISTUES

CMIMI 65.000 LEKE

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :DD2

 • Address 21 DHJETORI
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS