JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE RRUGA E KAVAJES .

 • 600€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament 1+1 me qera tek Rruga e Kavajes afer Universitetit Ufo . Apartamenti ka nje siperfaqe 76m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore dhe eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashke me kuzhinen e gatimit, nje tualet dhe nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 600 EURO NE MUAJ .
KODI EG-200.

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare