JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE RRUGAN E ZALLIT TEK KODRA E DIELLIT

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga e Zallit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga e Zallit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartment me qera 1+1+1 tek Kodra Diellit, ne rrugen e Zallit . Apartamenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e pare te banimit mbi parkimet ne nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashk me ambjentin e gatimit, nje tialet e nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ.
Kodi ST-200

 • Address Rruga e Zallit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare