JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA NE QENDER 750 EURO

 • 750€
9 Qender, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Qender, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 3+1+2+BLK
~ 126M2
~ KATI 3
~ ME NGROHJE
~ I MOBILUAR
~ ME CDO GJE TE RE
~ JEPET DHE PER BIZNES, KLINIKE DENTRE, LABORATOR, ZYRA
~ ME 2 ASHENSORA
~ TEK ISH-STACIONI I TRENIT
~ ÇMIMI 750 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE