JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK VOLLGA 1400 EURO

 • 1.400€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTMENT ME QERA
~2+1+2
~113M2
~KATI 10
~E MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
~ME GARAZHD
~2 TUALETE
~2 BALLKONE
~PAMJE NGA DETI
~ZONE E FAVORSHME DHE E AKSESUESHME
~VOLLGE, RRUGA TAULANTIA, DURRES
~CMIMI 1400 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E700

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE