JEPET APARTAMENT 2+1+1+GARAZH ME QERA TEK 21 DHJETORI

 • 550€
, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament 2+1+1+Garazh me Qera tek 21 Dhjetori ne rrugen Frosina Plaku. Apartamenti ka nje siperfaqe 95m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar shume bukur me nje mobilim bashkekohore. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ai eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje, nje aneks gatimi me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Ne dispozicion te apartamentit eshte edhe nje GARAZH brenda ketij cmimi. Per te mare apartamentin me qera duhet parapagim per 3 muaj.
JEPET ME QERA PER 550 EURO NE MUAJ
Kodi EG-200

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare