JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE LIQENI THATE

 • 800€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thate
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thate
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 162 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament 2+1 me qira te Liqeni Thate.
Ndodhet te rruga peti, 20 metra sapo ngjit maloren
Eshte me pamje nga liqeni dhe ne zone rezidenciale.
Ka mobilim luksoz dhe hapesire te bollshme.
Sistem kondicionimi ne cdo dhome dhe sistem kamerash

Per me shume detaje mund tme kontaktoni!

A

 • Address Liqeni i thate
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate